Kontakt

Ullevi Tennisklubb

Smålandsgatan 2
411 39 Göteborg

 

Telefon: 031 – 18 01 15
E-post: info@ullevitk.se

 

Organisationsnr: 857201-8367
Bankgiro: 246-2992

Reception

Måndag – Torsdag
Fredag
Lördag
Söndag

kl. 07.00 – 22.00
kl. 07.00 – 21.00
kl. 08.00 – 18.00
kl. 09.00 – 22.00

Klubbchef

 

 

 

Kristian Persson
Telefon: 0707-99 30 08
kristian.persson@ullevitk.se

Ansvarig för medlemsservice
Bredd- och motionsansvarig

 

 

Erik Norinder
erik.norinder@ullevitk.se

Barn- och ungdomsansvarig

 

 

 

Mikael Pihl
mikael.pihl@ullevitk.se


Elit- och tävlingsansvarig

 

 

Damien Croisat

damien.croisat@ullevitk.se


Elit- och tävlingsverksamheten
Skolverksamhet och seriespel

 

Lars Jönsson

lars.jonsson@ullevitk.se


Ansvarig Tennisshopen

 

 

Mats Lindgren

mats.lindgren@ullevitk.se


Administration / Ekonomi

 

 

Therese Hansson

therese.hansson@ullevitk.se


Anläggningsansvarig

 

 

Ulf Nielsen

ulf.nielsen@ullevitk.se


Medlemsservice/reception

 

 

Kent Jansson

reception@ullevitk.se


Medlemsservice/reception

 

 

Yamu Yagne

reception@ullevitk.se


Medlemsservice/reception

 

 

Matilda Moberg

reception@ullevitk.se